Дві швачки працюючи з однаковою швидкістю за 4 год пошили 56 фартухів. Скільки фартухів пошиє одна

швачка за 8 год працюючи з однаковою швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Гала.

Ответ:

Варіант 1

56÷4=14

14÷2=7

7×8=56