452-а+(845-в),= При а=300,в=527=


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Лена.

Ответ:

короночку

Пошаговое объяснение:

Давайте підставимо значення a і b у вираз і обчислимо його:

452 - a + (845 - b) = 452 - 300 + (845 - 527)

Тепер обчисліть це:

452 - 300 = 152

845 - 527 = 318

Тепер додайте обидві частини виразу:

152 + 318 = 470

Отже, вираз 452 - a + (845 - b), де a = 300 і b = 527, дорівнює 470.

Отвечает Лобанова Аня.

Ответ:

1)845-527=318

2)452-300=152

3)318+152=470

ответ 470