Укажи дріб, що менший від 3/7. А)11/21; Б) 13/21; В) 10/21; Г) 8/21 Допоможіть! Нужно срочно!!!

Дам 30 балов!

Ответы на вопрос

Отвечает Лисниченко Натали.

Ответ:

дріб, який менший за 3/7 - це 8/21 .

Пошаговое объяснение:

Для того, щоб знайти дріб, який менший за 3/7, ми можемо порівняти його з 3/7. За результатами пошуку, 1/3 менший за 3/7. Тому, щоб знайти дріб, який менший за 3/7 з наведених варіантів, ми можемо порівняти кожен з них з 1/3.

11/21 = 4/7 > 1/3

13/21 = 2/3 > 1/3

10/21 = 5/7 > 1/3

8/21 = 8/21 < 1/3

Отже, дріб, який менший за 3/7 - це 8/21 .

Отвечает Джем Николай.

Ответ:

Г) 8/21

Пошаговое объяснение:

3/7*3=9/21

8/21<9/21