1)сума чисел з і 12 у 4 рази більша за число 12 2)потроєна різниця чисел а і 17 дорівнює

63.допоможіть будь ласка!!((​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалюк Данил.

1) з=12*4

з=48

з=48-12

з=36

2) а=63:3

а=21

а=21+17

а=38

вроде правильно