2. Реши задачи а) Для детского праздника мама купила 7 л яблочного сока и 8 л апельсинового. Дети

выпили 9 л сока. Сколько литров сока осталось?​

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 7 + 8 = 15 (л) - всего сока
2) 15 - 9 = 6 (л)

Поставте лучший ответ пазязя =)

Отвечает Вольпочинский Валентин.

Відповідь:

Загальна кількість соку = 7 л яблочного соку + 8 л апельсинового соку = 15 л соку

Кількість випитого соку = 9 л

Отже, кількість соку, яка залишилася, дорівнює:

15 л (загальна кількість соку) - 9 л (випитий сік) = 6 л

Отже, залишилося 6 літрів соку.

Покрокове пояснення: