Допоможіть будь ласка, обчисли: 5*1/3; 4/13*3; 5/21*3; 12*5/72


Ответы на вопрос

Отвечает Карелов Александр.
1. 1,6
2. 0,9
3. 0,7
4. 0,8
Отвечает Жебраткина Мария.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

5 * 1/3= 5/1* 1/3 = 5/3

4/13*3= 4/13*3/1=12/13

5/21*3= 5/21 *3/1 скорочуємо 3 і 21 замість 21 пишемо 7 і виходить =5/7

12* 5/72 = 12/1*5/72 тут також скорочуємо 12 і 72 виходить замість 72 6 = 5/6