Мотоцикліст долає відстань у 560 км за 8 год. За скільки годин він подолає цю відстань якщо

збільшить швидкість на 10км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Merkulova Arina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Отвечает Муслимова Софья.

Ответ:

560÷8=70 км/ч

70+10=80 км/ч

560÷80=7ч.

ответ за 7ч.