за 3 дні зліпила 50 вареників, 1 день - у 2 рази більше ніж у другому а в 3-ому дні на 10 більше

ніж другого. Скільки зліпила другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжов Артем.
3 дні-50 в
1 день-у 2 > ніж 2-го дня
2 день-?
3 день-на 10 в > ніж 2-го дня
Нехай 1-го дня зліплено 2х 2-го дня х А 3-го х + 10,тоді
2х+х+х+10=50
4х=50-40
4х=40
х=40:4
х=10
Відповідь:
1 день=2х=2•10=20 вареників
2 день=х=10 вареників
3 день=х+10=10+10=20 вареників