На виставці народної творчості мати придбала тра- диційні українські вишиванки для всієї родини. У

неї була 1000 гривень. А після покупки 3-х вишиванок за- лишилося 350 гривень. Порахуй, скільки коштувала дитяча вишиванка, якщо відомо, що вона на 100 гри- вень дешевша за вишиванки для дорослих, ціна на які була однакова.​

Ответы на вопрос

Отвечает Авто-Рынок-В-Рабочем Автосити.

Тут чітко не указано, але будемо вважати що 1 вишиванка дитяча, дві - дорослих, тоді
1) 1000-350=650 - ціна всіх вишиванок разом
Нехай ціна дорослої вишиванки - х, тоді дитячої - х-100
Складемо рівняння: х+х+х-100=650
Розв'язуємо:
3x-100=650
3x=750
x=250
Тоді ціна дитячої вишиванки = 250-100=150 грн
Відповідь: дитяча вишиванка коштувала 150 гривень.