Витрати в 52 грн що становило 13/20 всіх його грошей скільки грошей залишилося в олега​


Ответы на вопрос

Отвечает Варламова Дарья.

Ответ:

52 =  \frac{13}{20} x \\ x =  \frac{20 \times 52}{13  }  \\ x = 80