6/2,4=у/7 решите пропорцией​


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Ксюша.
Для розв'язання пропорції знайдемо значення змінної "у". Маємо:

6 / 2.4 = у / 7

Тепер перепишемо пропорцію:

(6 * 7) / 2.4 = у

Розрахуємо чисельник лівого дробу:

6 * 7 = 42

Тепер підставимо це значення в пропорцію:

42 / 2.4 = у

Розділімо 42 на 2.4:

у = 42 / 2.4

у = 17.5

Отже, значення змінної "у" дорівнює 17.5.