2) Oксана задумала деяке число, поділила його на 4, додала 7, а отриманий резуль- там полножила на

7 і отримала 777 . Яке число задумала Оксана?​

Ответы на вопрос

Отвечает Sladkova Milana.
Давайте розв'яжемо цю задачу крок за кроком.

1. Оксана поділила задумане число на 4.
2. Потім додала 7 до отриманого результату.
3. Помножила отриманий результат на 7 і отримала 777.

Позначимо задумане число як "х". За вищезазначеними умовами, ми можемо записати наступні рівності:

1. \( \frac{x}{4} \) - поділ на 4
2. \( \frac{x}{4} + 7 \) - після додавання 7
3. \( 7 \times \left( \frac{x}{4} + 7 \right) = 777 \) - після множення на 7 і отримання 777

Тепер давайте розв'яжемо цю рівність для знаходження значення "x". Після розрахунків, ми отримаємо задумане число Оксани.
Отвечает Мартынов Данил.

Відповідь:

416

Покрокове пояснення:

Для вирішення цієї задачі необходно робити обратну дію з отриманим числом з кінця, тобто замість додавання віднімати, замість множення ділити тощо.

Число спочатку поділили на 4, потім додали 7, після чого помножили на 7, і отримали 777. Робимо обратні дії:

777 : 7 = 111

111 - 7 = 104

104 * 4 = 416

Отже, 416 - те саме число, яке задумала Оксана