> Визнач, чи є запис пропорцією. a) 24:30 = 28 : 35​


Ответы на вопрос

Отвечает Дранговская Саша.

Ответ:

на фиг

Пошаговое объяснение:

ща Россию, Россия победит, слава России

Отвечает Конго Артём.

Відповідь:

Для визначення, чи є запис пропорцією, порівняємо значення часток:

\[ \frac{24}{30} \quad \text{і} \quad \frac{28}{35} \]

Спростимо обидві частки:

\[ \frac{24}{30} = \frac{4}{5} \]

\[ \frac{28}{35} = \frac{4}{5} \]

Оскільки обидві частки дорівнюють \( \frac{4}{5} \), це означає, що запис \( \frac{24}{30} = \frac{28}{35} \) є пропорцією.

Покрокове пояснення: все що написано з фрац та {} це /. ( у мене члмусь пише так xd.)