Введіть найменший спільний знаменник дробів 5/17 i 9/34


Ответы на вопрос

Отвечает Летун Александр.

Ответ:

найменший спільний знаменник це 34

якщо їх звести до спільного знаменника буде 10/34 і 9/34

Отвечает Рома Дарина.

Ответ:

Найменший спільний знаменник (НСЗ) для дробів 5/17 і 9/34 можна знайти, знаходячи їхні знаменники. Дроби 5/17 і 9/34 мають наступні знаменники: 17 і 34.

НСЗ цих двох знаменників - це найменше число, на яке обидва знаменники можна ділити без залишку. Щоб знайти НСЗ, можна використовувати їхні прості множники:

17 = 17

34 = 2 * 17

Найменший спільний знаменник для цих двох дробів - це 34. Таким чином, для скорочення дробів 5/17 і 9/34 до спільного знаменника, вам потрібно помножити перший дріб на 2/2, щоб знаменник став 34:

(5/17) * (2/2) = 10/34

Отже, 5/17 дорівнює 10/34 у вигляді дробу зі спільним знаменником 34.