ПЕРИМЕТР ПРЯМОКУТНИКА ДОРІВНЮЄ 19/20 м, а одна з його сторон дорівнює 2/5 м, а друга 1/10 м. знайди

третьо сторону прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Круголь Виктория.

Ответ:

1) 2/5 - 1/10 = (4-1)/10 = 3/10 (м) - друга сторона;

2) 19/20 - (2/5 + 3/10) = 19/20 - ((4+3)/10) = 19/20 - 7/10 = 19/20 - 14/20 = 5/20 = 1/4 (м) - третя сторона.