У Теоны на 12 лари больше, чем у Кахи, у Ирмы на 15 лари меньше, чем у Теоны. У всех троих 60 лари.

Сколько лари имеет каждый из них?​

Ответы на вопрос

Отвечает Донкоглова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість ларів, яку має Каха, як Х.

Згідно умови, Теона має на 12 ларів більше, ніж Каха, тому Теон має X + 12 ларів.

Також, з умови відомо, що Ірма має на 15 ларів менше, ніж Теона, тому Ірма має (X + 12) - 15 ларів.

За умовою задачі, всі разом вони мають 60 ларів, отже:

X + (X + 12) + ((X + 12) - 15) = 60

Розкривши дужки та спростивши вираз, отримаємо:

3X + 9 = 60

Віднімаємо 9 від обох сторін:

3X = 51

Поділимо обидві частини на 3:

X = 17

Отже, Каха має 17 ларів, Теон має 17 + 12 = 29 ларів, а Ірма має (17 + 12) - 15 = 14 ларів.