Найменше спільний знаменник 1/4 і 9/10​


Ответы на вопрос

Отвечает Торощина Анастасия.

Ответ:

 \frac{1}{4}   +  \frac{9}{10}  =  \frac{5}{20}  +   \frac{18}{20}

Отвечает Зощук Діана.

Ответ:4 = 2 * 2

10 = 2 * 5

Потім обрати всі різні множники, що входять у розклад, і помножити їх. Отримаємо:

НСЗ = 2 * 2 * 5 = 20

Отже, найменше спільний знаменник 1/4 і 9/10 дорівнює 20.

Пошаговое объяснение: