СРОЧНО 1)вказати суму кратна 2 ? 1) 141+52 ;2) 93 + 68; 3) 141 + 191 ; 4) 163 +26 2) скільки є

двоцифрових чисел кратних 15 але не кратних 30? 1)5 ;2)4 ; 3)3; 4)2;

Ответы на вопрос

Отвечает Довженко Даня.

Ответ:

ответ на фото переведите.



Отвечает Маркина Елизавета.
Число кратне 5 тоді, коли остання цифра у числі 0 або 5
Отже нам підходять двоцифрові числа такі як 10,15,20 і т.д.
Маємо арифметичну прогресію, де
перший член 10
а,=10 , а останній 95
an=95
d= 5
Із формули
an=a, +d(n-1)
знайдемо п
95 = 10 + 5(n - 1)
95=10+5n-5
5n=95-5
n=90: 5
п=18 - всього чисел кратних 5
Знайдемо їх суму