Математика 5 клас, задача. Швідкість катера становить 50км/год. Знайдіть відстань яку пропливе

катер за час t: якщо t=2год, t=4год, t=10год.

Ответы на вопрос

Отвечает Серкова Алёна.

Відповідь:

1) За 2 години катер пропливе 50*2=100(км)

2) За 4 години катер пропливе 50*4=200(км)

3) За 10 годин катер пропливе 50*10=500(км)