Швидкість катера становить 50км/год.Знайдіть відстань, яку пропливе катер за час t,якщо.

:1)t=2год;2)t=4год;3)t=10год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорин Егор.

Відповідь:

100, 200, 500

Покрокове пояснення:

Відстань дорівнює добутку швидкості на час, тобто 50*2=100, 50*4=200, 50*10=500