Додайте дроби із різними знаменниками : 5/8 і 3/16


Ответы на вопрос

Отвечает Кибешова Алиса.

Пошаговое объяснение:

5/8 + 3/16 = (5*2)/(8*2) + 3/16 = 10/16 + 3/16 =

(10+3)/16 = 13/16

Отвечает Еслямгалиева Аружан.

Пошаговое объяснение:

Надіюсь ви зрозумієте мій почерк.Якщо щось не зрозуміло, напишіть