СРОЧНО знайдіть найбільший спільний дільник чисел а і b якщо; 1) а = 2 * 3 * 5 * 11 і b =2 * 3 *

11 *13; 2) a = 3 * 5 * 5 * 7 і b = 5 * 5 *19

Ответы на вопрос

Отвечает Скирмант Ксения.

Ответ:

1.1188

2.1000

Пошаговое объяснение:

1)а.2*3*5*11=330

в.2*3*11*13=858

330+858=1188

2)а.3*5*5*7=525

в.5*5*19=475

525+475=1000