Оберіть дроби рівні числу 1/3 помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:Дроби, які дорівнюють числу 1/3, мають такий вигляд:

2/6 (для цього дробу чисельник і знаменник діляться на 2)

3/9 (для цього дробу чисельник і знаменник діляться на 3)

4/12 (для цього дробу чисельник і знаменник діляться на 4)

5/15 (для цього дробу чисельник і знаменник діляться на 5)

6/18 (для цього дробу чисельник і знаменник діляться на 6)

Усі ці дроби рівні числу 1/3, оскільки їх значення дорівнюють 1/3:

2/6 = 1/3

3/9 = 1/3

4/12 = 1/3

5/15 = 1/3

6/18 = 1/3

Це лише деякі приклади, і є багато інших дробів, які також рівні числу 1/3, але вони всі мають спільну властивість: чисельник ділиться на те число, на яке знаменник ділиться також, щоб отримати 1/3.