88x+10=186 очень срочно прошу ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Нина.

Відповідь:

2

Покрокове пояснення:

88х+10=188
88х=188-10  переносимо невідомі вліво відомі вправо
88х=176    виконуємо дії або зводимо подібні
х=176/88
х=2

Отвечает Томилов Андрей.

Пошаговое объяснение:

88х+10=186

88х=186-10

88х=176

х=176÷88

х=2

88×2+10=186