Помогите пожалуйста а) 10км974м + 8км368м б) 6год1хв - 4год42хв


Ответы на вопрос

Отвечает Козуберт Елизавета.

Ответ:

очень легко, лови ответ.)

Пошаговое объяснение:

а) Для розрахунку суми 10км974м та 8км368м спочатку складемо кілометри, потім метри:

  10км + 8км = 18км

  974м + 368м = 1342м

 

  Отже, 10км974м + 8км368м = 18км1342м.

б) Для розрахунку різниці 6 годин 1 хвилина і 4 години 42 хвилини необхідно відняти відповідні кількості годин та хвилин:

  6год - 4год = 2год

  1хв - 42хв = -41хв

  Враховуючи, що мінус перед 41 означає від'ємне значення, можемо записати:

  2год - 41хв = 1год 19хв.

  Отже, різниця 6 годин 1 хвилини і 4 години 42 хвилини становить 1 годину 19 хвилин.

Отвечает Темирбекулы Нурсултан.
A)10км + 8км = 18 км
974м + 368м = 1342м
B) 6год - 4год = 2год
1xB - 42xB = -41xB