1) 5%; 4 1/6%; 13 1/3%; 44 4/9% у вигляді звичайного дробу; 2) 3/5; 7/8; 3/11; 1,8 у вигляді

відсотків.​

Ответы на вопрос

Отвечает Sokolovich Alina.

Ответ:

5%=5/100=1/2

4 1/6%=4+1/6=(4*6+1/6)=25/6

Пошаговое объяснение: