4√0.49-√8²+15²√2 2/49+√2 7/9-0.03√40 000​


Ответы на вопрос

Отвечает Красная Маша.

4√0.49 - √8² + 15² √2 - 2/49 + √2 7/9 - 0.03√40000

Спростимо кожну частину окремо:

4√0.49 = 4 * 0.7 = 2.8

√8² = √64 = 8

15² √2 = 225 * √2

2/49 + √2 7/9 = 2/49 + √(14/9) = 2/49 + (2/3) * √(14/9)

0.03√40000 = 0.03 * 200 = 6

Тепер обчислимо остаточне значення всього виразу. Вираз з √2 залишаємо у вигляді виразу з коренем:

2.8 - 8 + 225√2 - 2/49 + (2/3)√(14/9) - 6

Отримаємо кінцеве значення виразу.