Алмас әр қабатында 6 пәтері бар үйдің 9-қабатында тұрады. Ерназ әр қабатында 7 пәтері бар үйдің

7-қабатында тұрады. Олардың пәтерлерінің нөмірі бірдей, олардың әрқайсысы бірінші подъезде тұрады. Олардың пәтерлерінің нөмірі қандай? срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Шапилова Полина.

Ответ:

6*7=42

9*7=63

63-42=21

Жауабы: олардың нөмірі 21