Дано квадрат зі стороною 16 см. знайди 75% від площі квадрата. знайди 50% від периметра квадрата


Ответы на вопрос

Отвечает Гайниева Жасика.

Ответ:

192 и 64

Пошаговое объяснение:

16*16=256(см)2-площадь

256÷100=2,56(см)1%

2,56*75=192;

(16+16)*2=64

64÷2=32

Поставь 5 звезд пожалуйста =)