СРОЧНОООО ДАЮ 50 БАЛОВ Чи є розв'язком нерівності 12 <x < 23 найбільший спільний дільник

чисел 168, 288 і 60?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маховская Юлия.

Відповідь: ні.

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю


Отвечает Меньшиков Слава.

Щоб знайти найбільший спільний дільник (НСД) чисел 168, 288 і 60, давайте розкладемо кожне з цих чисел на прості множники:

168 = 2^3 * 3^1 * 7^1

288 = 2^5 * 3^2

60 = 2^2 * 3^1 * 5^1

Тепер знайдемо спільні прості множники цих чисел. Спільні прості множники це множники, які присутні в усіх трьох числах. З розкладів чисел видно, що їх спільні множники це 2^2 та 3^1.

Отже, НСД(168, 288, 60) = 2^2 * 3^1 = 12.

Тепер, щоб перевірити, чи є розв'язком нерівності

12

<

X

<

23

12<x<23, просто перевіримо, чи задовольняє 12 цій нерівності. Оскільки 12 не задовольняє умові

12

<

X

<

23

12<x<23, відповідь така: Найбільший спільний дільник чисел 168, 288 і 60 - це 12, але він не є розв'язком даної нерівності.