9. На ставку плавають качки i гуси, качок на 24 менше, нiж гусей, а разом ïх 92. Скільки качок i

скільки гусей плавають на ставку? Якщо не складно поясніть, РОЗВ'ЯЗАТИ РІВННЯННЯМ!!​
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Пошаговое объяснение:

Уток — х

Гусей — х + 24

Всего — 92

х + х + 24 = 92

2х + 24 = 92

2х = 92 - 24

2х = 68

х = 68 : 2

х = 34

Уток — (х) = 34

Гусей — (х + 24) = 34 + 24 = 58