109. Теңдеуді шешіңдер: 1) (x-16) 9=126; 2) 28 (x+5)=224; 3) (x+76): 7=15; @ В 4) 144 (x-3)=36; 5)

21 (y-8)=84; 6) (x+67): 18=4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Конев Артём.

Ответ:

1)(х-16)×9=126 2)28×(х+5)=224

(х-16)=126:9 (х+5)=224:28

(х-16)=14 (х+5)= 8

Х=16+14 х=8-5

Х=30. х=3

__________. ___________

(30-16)×9=126. :

Пошаговое объяснение:

Осталные сам зделай по моему понятно? Я 6 класс изи это мне если не помог то на коментарий напиши

Қалғандарын өзін жаса түсінді деп ойлаймын

Мен 6 сынып оқимын мен үшін өте оңай негізі барлығын шығарушы едім бірақ сені өзін шығарсын және үйренсін дегенмін бағалап кеттіңіздерші өтініш