Із цукрової тростини отримують 25% цукру. Скільки кілограмів цукру отримають із 8 000кг тростини.


Ответы на вопрос

Отвечает Котаева Виктория.

Відповідь: 2 000 кг цукру

Покрокове пояснення:

З 100 кг тростини отримують 25 кг цукру, тобто з 1 кг тростини отримують 25/100 = 0,25 кг цукру.

Отже, із 8 000 кг тростини отримають 8 000 * 0,25 = 2 000 кг цукру.

Отвечает Самохин Андрей.

Ответ:

2024 кг

Пошаговое объяснение:

25% = 25 : 100 = 0,25

8000 * 0,25 = 2024 (кг) - получат сахара