Помогите с условием, задача:От туристкого лагеря до города 84 км. Турист ехал на велосипеде из

лагеря в город со скоростью 12 км/ч а возвращался по той же дороге со скоростью 14 км/ч на какой путь Турист затратил больше времени на сколько часов ?

Ответы на вопрос

Отвечает Клешнин Илья.
1) 84:12 = 7 (ч) - время поездки туриста в город
2) 84:14=6 (ч) - время поездки обратно;
3)7 - 6 = 1 (ч)-на столько часов турист затратил больше времени при поездке в город.
Ответ: на 1 ч.
Отвечает Гура Коля.
Для розв'язання цієї задачі вам може знадобитися формула швидкості, часу і відстані. Давайте розглянемо кожну частину задачі:

1. **Відстань від туристичного лагеря до міста**: 84 км.

2. **Швидкість велосипедиста в дорогу (від лагеря до міста)**: 12 км/год.

3. **Швидкість велосипедиста на зворотньому шляху (від міста до лагеря)**: 14 км/год.

Для знаходження часу потрібно використовувати формулу: Час = Відстань / Швидкість.

1. **Час в дорогу (лагер - місто)**: 84 км / 12 км/год = 7 год.

2. **Час на зворотній шлях (місто - лагер)**: 84 км / 14 км/год = 6 год.

Тепер ми можемо порівняти час на дорогу та час на зворотню дорогу:

Час в дорогу - Час на зворотню дорогу = 7 год - 6 год = 1 год.

Тобто, турист затратив більше часу на 1 годину на дорогу в місто порівняно з часом на зворотню дорогу.