Запиши три дроби, що дорівнюють дробу 18/48,знаменники яких менші від знаменника цього дробу

пожалуйста помогите не понимаю объяснитье по шагова

Ответы на вопрос

Отвечает Басанова Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб дроб дорівнював данному дробові треба чисельник і знаменник поділити на одне і теж число без остачі

18/48 = 9/24  (поділили на 2)

18/48 = 6/12   (поділили на 3)

18/48 = 3/8    (поділили на 6)