(2771+9176)×82791-187363+(81726×927)​


Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Вероника.

Ответ:

1 064 676 716 держить брат

Отвечает Бутчик Вася.

Ответ:

Давайте вирішимо це вираз крок за кроком:

1. **Обчислення в дужках:**

  \[2771 + 9176 = 11947\]

  \[81726 \times 927 = 75,650,502\]

2. **Обчислення виразу:**

  \[11947 \times 82791 = 988,627,977\]

  \[988,627,977 - 187,363 = 988,440,614\]

  \[988,440,614 + 75,650,502 = 1,064,091,116\]

Таким чином, результат виразу \((2771+9176) \times 82791 - 187363 + (81726 \times 927)\) дорівнює 1,064,091,116.

Пошаговое объяснение: