Запишіть десятковий дріб у вигляді звичай ного дробу та результат, якщо можливо, скоротіть: 1) 0,4;

2) 0,5; 3) 0,12; 4) 0,84; 5) 0,59; 6) 0,128. Будь ласка, допоможіть, срочно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лидия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,4 = 4/10 = 2/5

0,5 = 5/10 = 1/2

0,12 =  12/100 = 6/50

0,84 = 84/100 = 21/25

0,59 = 59/100

0,128 = 128/100 =32/25