3x+1,6/2,4=1,2 помогитеее


Ответы на вопрос

Отвечает Муртазин Эмиль.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Для вирішення цього рівняння спростимо вираз у знаменнику. Ось як це можна зробити:

3x + 1,6 / 2,4 = 1,2

Спростимо дріб у знаменнику, поділивши як чисельник, так і знаменник на 0,8 (це те саме, що ділення на 2,4):

1,6 / 2,4 = 0,67

Тепер ми можемо переписати рівняння:

3x + 0,67 = 1,2

Тепер віднімемо 0,67 від обох боків рівняння, щоб отримати значення x:

3x = 1,2 - 0,67

3x = 0,53

Тепер поділимо обидва боки на 3, щоб знайти значення x:

x = 0,53 / 3

x ≈ 0,1767

Отвечает Ласица Вераника.

Ответ:х=1 1/6.

Пошаговое объяснение:

3х+1,6/2,4=5/1,2

3х+16/24=50/12

перенесём 16/24 в правую часть с противоположным знаком

3х=50/12-16/24

общим знаменателем будет 24,

3х=100/24-16/24

3х=84/24

сократим обе части на 3, получим

х=84/24:3

х=84/24*3

х=28/24

х=1 1/6(одна целая одна шестая)

Ответ:х=1 1/6.