Виконай завдання. 4. Розв'яжи рівняння. Зроби перевірку. а) 1000:(х-34)=25 б) (у+46) • 5 =

520помогите, дам 40 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карлин Даша.

Пошаговое объяснение:

а) 1000:(х-34)=25;  1000=25(х-34);  25х-850=1000; 25х=1850;  х=74

1000:(74-34)=25;  1000:40=25

б) (у+46) • 5 = 520;  5у+230=520;  5у=290;  у=58

(58+46)*5=520;  104*5=520