У початкових класах навчається 336 учнів.Одна четверта всіх учнів-четвертокласники.. Скільки учнів

в одному четвертому класі.якщо цих класів три і кількість учнів у них однакова

Ответы на вопрос

Отвечает Сажнева Мария.
336:4*1=84 (учн) в четвертих класах
84:3=28(учн) в одному четвертому класі