Допоможіть, Терміново!! Дано трикутник ABC і і MKE, кут А= куту М, кут В=куту К. АВ=24 см АС=18,

МК=8 см знайдіть сторону МЕ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвиенко Саша.

Ответ:

6 см

Пошаговое объяснение:

ΔАВС подібний до ΔМКЕ за двома кутами

отже справедливе відношення

24/8 = 18/х,  де х = сторона МЕ

х=8*18:24=6

МЕ=6 см