Сталева кулька обьємом 7,5 см має масу58, 5.Яка маса кульки з тієї ж сталі, якщо її обьєм

дорівнює22, 5см

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Макс.

7,5 см³ - 58,5 г

22,5 см³ - х г

- - - - - - - - - - - -

1 способ.

7,5 : 22,5 = 58,5 : х - это пропорция

7,5 · х = 22,5 · 58,5 - свойство пропорции

7,5 · х = 1316,25

х = 1316,25 : 7,5

х = 175,5

2 способ.

1) 22,5 : 7,5 = 3 (раз) - во столько раз больше объём;

2) 58,5 · 3 = 175,5 (г) - во столько же раз больше масса.

Ответ: 175,5 г.