Очень срочно даю 50 балов Для компоту візьміть п'ять яблук, а це 25%від кількості слив,

грушістановлять 20% відкількості яблук, а вишні— 0,5 від кількості яблук,груші слив, узятихразом. Скільки потрібновзяти для компотуокремо яблук, груш,слив і вишень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Kalimanov Daniel.

Ответ:

слив : 5×4=20

груші : 5/5=1

вишень : (5+1+20)/2=13

Отвечает Сизикова Мария.

Ответ:

Для компота потребуется

Яблок - 5

Слив - 20

Груш - 1

Вишня - 13

Пошаговое объяснение:

Сливы

5*4= 20

Груши

5/5= 1

Вишня

(5+1+20)/2=13

Вот и весь компот! )