6. Розв'яжу задачу. Із двох таборів одночасно назустріч один одному вийшлидва туристи. Перший

турист ішов зі швидкістю 60 м/хв, а дру-гий 70 м/хв. Вони зустрілися через 25 хв. Яка відстань міжтаборами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Телегина Валерия.
60+70=130 (км/ч) скорость сближения
130•25=3250(м)=3 (км) 250 (м) - расстояние между лагерями