У бочці було 40 літрів квасу. Випили два богатирі по 7 літрів кожен. Скільки залишилося літрів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Ответ:

7 · 2 = 14 (л) – випили; 40 - 14 = 26 (л) Відповідь: 26 л квасу залишилося у бочці.-