Спортивні змагання тривали 3 дні першого дня в них взяли участь 34%усіх учасників другого дня 30%,а

третього решта 108 сп0ртсменів,скількі всього було учасників змагань

Ответы на вопрос

Отвечает Сейтова Динара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100-(34+30)=36%  3день

108:36=3 участн  1%

3х100=300участ всего

Отвечает Кот Никита.

Відповідь:300учасників всього

Покрокове пояснення:

1) 100 -(34+30)=100-64=36% учасників прийняли участь третього дня.

2)108:36*100=300 всього було учасників змагань.