Не виконуючи побудови графіка функції y=x²+x, визначте, чи належить йому точка (1/2; -1/4)


Ответы на вопрос

Отвечает Тюпина Ирина.
(1/2;-1/4)- точка не належить графіку
Якщо х=1/2, то у=(1/2)^2+1/2=1/4+1/2=3/4