Собівартість виготовлення однієї деталі — 796 грн. Впровадження нової технології дозволило знизити

собівартість деталі на 3%. Якою стала собівартість деталі?Помогите пожалуста!​

Ответы на вопрос

Отвечает Валиева Айнур.

Ответ: 772,12 грн

Пошаговое объяснение:

100%=796

3%=х

Х= (796*3)/100= 23,88

А собівартість деталі стала 796-23,88= 772,12 грн