4) Розв'язати задачу: У двох кошиках було порівну яблук. Після того як зпершого кошика взяли 50

яблук, а з другого -90, тов першому кошику яблук стало в 3 рази більше.ніж у другому. Скільки яблук було в кожномукошику спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилов Иван.

Ответ:

Х=110

Пошаговое объяснение:

Нехай по х яблук було спочатку в кожному кошику, після того як з кошиків забрали яблука, в першому залишилось (х-50), а в другому (х-90) яблук. За умовою в першому кошику стало втричі більше яблук, отже отримаємо рівняння

Х-50=3×(х-90)

Х-50=3×-270

2х=220

Х=110