Задания: Знайди число за величиною його частини, якщо його: 1/8-становить 24 |___|1/4-становить

32 |___|1/11-становить 77 |___|1/5-становить 45 |___|​

Ответы на вопрос

Отвечает Межанова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

1) 24*8=192

2)32*4=128

3)77*11=847

4)45*5=225